Bali Bohemia

Téma: Počasí, Malajsie

Vlákno: počasí v Indonésii

• počasí v Indonésii
    Ahoj, rád bych se Vás skrze tento web zeptal a požádal, zda by jste mi řekli vaše zkušenosti s počasím v Malajsii. Kdy jste tam byli a jaké bylo počasí. Já se tam chystám v měsících červenec a srpen. Popřípadě, jaké části Malajsie by jste mi doporučili... díky Honza
    Jan Foltán, 16.4.2013 v 7:48, reagovat
    • Nas blog o malajzii
      Mrkni semhle, je tam rada postrehu: http://www.loose.cz/blog-malaysia
      Jan, 16.4.2013 v 10:27, reagovat
    • ad počasí Malajsie
      Přes naše léto je počasí v Malajsie dobré, prší většinou jenom na záapdním pobřeží pevninské Malajsie, ale převážně jako přeháňka odpoledne. Těším se n apěkné fotky, Malajsie je etnickou směsicí Malajců, Indů, číňanů a na Borneu také Dajaků. Oproti Indonésii je modernizovanější, připadá mi méně zajímavá, ale to je jen osobní náhled. Podle mne z měst je nejzajímavější Melaka a Penang. Jako skutečně islámská Malajsie pak Kelantan na východním pobřeží, na přírodu pak určitě Borneo. Na Sabahu nedávno byly bezpečnostní problémy , ale vše už je v klidu.
      asean.cz, 21.5.2013 v 16:49, reagovat

Asean.cz - informace o zemích jihovýchodní Asie:
Barma/Myanmar, Brunej, Filipíny, Indonésie, Kambodža, Laos, Malajsie, Singapur, Thajsko, Vietnam, Východní Timor
malajsie.Asean.cz: magazín, články, fotografie, video, blogy, tipy, zájezdy a další informace pro Malajsie
Malajsie © 2009 - 2019 Marten & Louis s.r.o.